> Skip to content

Café Kapitanat  

Kapitanat to serce naszego ośrodka – kawiarnia z tarasem tuż nad jeziorem gwarantuje pełnię relaksu przy przepięknych widokach. Dzieci uwielbiają tu zajadać się  lodami i zapiekankami, dorośli odpoczywają na miękkich poduchach i leżakach przy pysznej latte, lampce prosecco czy kraftowym piwie. A zachody słońca oglądane z tarasu Kapitanatu są najpiękniejsze!

Café Kapitanat to miejsce stworzone z myślą o wszystkich szukających błogiego odpoczynku. Wielkie okna i taras wychodzący wprost na jezioro sprawiają, że słońce gości tu cały dzień. Leniwe godziny na leżaku z zimnym prosecco, wieczory z grzanym winem, ciepłym kocem i widokiem na księżyc, czy transmisje meczy na wielkim telewizorze albo tańce do rana na imprezach – każdy znajdzie tu swoją ulubioną formę relaksu!

W menu Kapitanatu znajdziecie Państwo wybór kaw, herbat i alkoholi, a także zapiekanki, pyszne ciasta domowej produkcji, słodycze i lody.

Kapitanat to także idealne miejsce na przyjęcia i imprezy. Może pomieścić do 40 gości – zapraszamy do organizowania w nim urodzin, wieczorów panieńskich/kawalerskich, przyjęć komunijnych czy imprez integracyjnych. Przygotujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie z indywidualnie dobranym menu. Prosimy o wcześniejszy kontakt na nr. 514 086 069 w celu rezerwacji terminu i omówienia szczegółow.